Komunikační dovednosti

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen všem pracovníkům, asistentkám, manažerům a dalším pracovníkům, kteří ve své profesi využívají komunikaci.

Co Vám kurz přinese

Díky účasti na tomto kurzu získáte přehled o komunikaci a odhalíte svoje zlozvyky, které při komunikaci nevědomky používáte. Naučíte se komplexně posuzovat svého komunikačního partnera, díky čemuž získáte v komunikaci výhodu a posílíte svoje sebevědomí. Na základě modelových situací si vyzkoušíte úskalí verbální i neverbální komunikace a jak číst řeč těla.

Náplň kurzu

Proč patří komunikace mezi klíčové dovednosti pro život

Jak (ne)funguje komunikační kanál

Průběh komunikačního cyklu

Umění ptát se, naslouchat, efektivně argumentovat

Složky komunikace

• Skrytá síla podání ruky

• Síla pohledu

• Využití prostoru ve stoje i v sedě

• Jaké další oblasti se skrývají pod pojmem neverbální komunikace

Lektor: Ing. Magdalena Zbránková, Ph.D.

Místo: Kurzy se konají v budově H, TUL - Voroněžská 13, 460 01 Liberec

Na jednotlivé termíny se můžete registrovat níže - viz sekce Termíny - Rezervace. Pokud nejsou termíny vypsány, lze kurz poptat - neváhejte nás kontaktovat na adrese kas@tul.cz.

Po registraci na již konkrétní termín je nutné co nejdříve zaslat potvrzení o zaplacení kurzovného. Podniku bude vystavena proforma faktura.

Deadline pro přihlášení je vždy 10 pracovních dní před konáním kurzu.

Pokyny k platbě:

• Platbu proveďte převodem na účet: 305806603/0300.

• Variabilní symbol: 3906

• Specifický symbol Vám bude zaslán po registraci.

• Ve sdělení pro příjemce: příjmení, jméno účastníka

• Podniku bude vystavena k úhradě proforma faktura.

V případě neuskutečnění kurzu z důvodu nízkého počtu účastníků Vám částka samozřejmě bude vrácena.

Z kurzu se můžete odhlásit zasláním e-mailu na adresu kas@tul.cz. Potvrzení o přijetí e-mailu Vám zašleme bez zbytečného odkladu.

Storno podmínky:

• nejpozději do 10 pracovních dní před konáním kurzu: 0 %

• 10 pracovních dní a méně před konáním kurzu, či se na kurz nedostavíte100 %

Pokud se z jakýchkoliv důvodů nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici - informaci zašlete na e-mail: kas@tul.cz.

ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO STUDENTY TUL:    1 700 Kč vč. DPH (do sdělení pro příjemce napište své STUDENTSKÉ ČÍSLO, tj. např. E14xxxxxx)

(Upozornění !!!: V potvrzení o registraci je uvedena částka 2 904 Kč, studenti TUL však zaplaťte zde uvedených 1 700 Kč!!!)

Cena: 2400 Kč bez DPH ( 2904 Kč vč. DPH)

Zuzana Horčičková
kas@tul.cz
Info:
Kurz se bude konat v budově H, TUL - Voroněžská 13, 460 01 Liberec; 6. patro, místnost H 7013 (zasedací místnost KPE)