Zkouška TOEIC®

Technická univerzita v Liberci poskytuje svým studentům a zájemcům z veřejnosti možnost skládat zkoušky z anglického jazyka a získat mezinárodní certifikát TOEIC® (Test of English for International Communication).

Co je TOEIC® Listening and Reading?

TOEIC® je v současnosti nejčastěji skládanou zkouškou z anglického jazyka v pracovním prostředí. Každoročně ji skládá více než 7 000 000 zájemců a certifikát je uznáván tisíci podniky na celém světě jako objektivní hodnocení znalosti angličtiny.

Tímto certifikátem lze doložit úroveň znalostí angličtiny a zvýšit hodnotu životopisu na konkurenčním pracovním trhu.

Zkouška TOEIC®
• měří znalost angličtiny od začátečníků až po pokročilou úroveň (A1 – C1)
• zvládne ji každý, nelze v ní propadnout
• certifikát je uznávaný více než 14 000 globálními firmami a korporacemi
• výsledky testu jsou k dispozici do patnácti pracovních dnů
• je ekvivalentem složení zkoušky nebo zápočtu na českých a zahraničních univerzitách.
• je rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zařazena na Seznam standardizovaných jazykových zkoušek.

Více informací na webových stánkách TOEIC®.

Vzorový test si můžete vyzkoušet online.

Termíny zkoušky:

• 24. 5. 2019 - MIMOŘÁDNÝ TERMÍN POUZE PRO STUDENTY TUL

Možnost složit zkoušku TOEIC jen za 1 100 Kč a v případě zájmu následně objednat certifikát za 1 400 Kč.

Místo konání: Voroněžská 13, Liberec 2, 460 02

Termín pro závaznou přihlášku a platbu: 18.4.2019

Na jednotlivé termíny se můžete registrovat níže - viz sekce Termíny - Rezervace.

Pokyny k platbě: Ohledně platby se obracejte na Ing. Stanislavu Pavlíkovou, Ph.D.: stanislava.pavlikova@tul.cz

Cena: 1100 Kč bez DPH ( 1100 Kč vč. DPH)

Stanislava Pavlíková
stanislava.pavlikova@tul.cz